Oer ús

Sailing Ships.nl is in ûnôfhinklik boekingskantoar foar charterskippen. Wy hawwe it grutste oanbod fan skippen lanlik en kinne dêrom foar elke fersyk it meast geskikte skip oanbiede. As jo ​​by ús boeke, betelje jo deselde fêste priis as op oare plakken. Begeliede troch de bêste advys. Us meiwurkers binne wurkdagen fan 8.30 oant 17.00 oere telefoanysk te berikken. Se helpe jo graach mei har profesjonele kennis by jo sykjen nei in gaadlik skip en ynformearje jo graach oer de protte mooglikheden.

Zeilende Ships.nl is in dochterûndernimming fan Sleeping Ships bv. It bedriuw is 20 jier lyn begûn yn Frjentsjer en is troch de jierren útgroeid ta in sterke, betroubere partner yn de charterwrâld.

Wy wolle graach ús foarstelle foar jo:

Mark Jongedijk, direkteur fan bestjoer
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, frije ferkeap
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, ferkeapfrije tiid
anita@sleepingships.nl

Marlous Moen, ferkeapbedriuw
marlous@slaapschepen.nl

Laura Steringa, Human Resources
laura@sleepingships.nl

Titia Huisman, boekhâlden
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, boekhâlding
marianne@sleeping ships.nl 

Carina Hensbroek, SEO / ynhâldbehearder
carina@slaapschepen.nl

SailingShips.nl

Gietende oprit 3b
8912 AL Ljouwert

Telefoan 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl