oer

ZeilendeSchepen.nl is in ûnôfhinklik boekingsburo foar charterskippen. Wy hawwe it breedste oanbod fan skippen lanlik en kinne dêrom it meast geskikte skip foar elke oanfraach oanbiede. As jo ​​by ús boeke, betelje jo deselde fêste priis as earne oars. Begelaat troch it bêste advys. Us meiwurkers binne alle dagen telefoanysk te berikken fan 8.30 oere oant 17.00 oere. Se helpe jo graach mei har profesjonele kennis by jo sykjen nei in gaadlik skip en ynformearje jo bliid oer de protte mooglikheden.

ZeilendeSchepen.nl is in dochterûndernimming fan Slaapschepen BV. It bedriuw begon 19 jier lyn yn Frjentsjer en is troch de jierren hinne útgroeid ta in sterke, betroubere partner yn 'e charterwrâld. Sûnt 2018 sit it kantoar oan Tsjaerderdyk 36 yn Wurdum.

Wy wolle graach ús foarstelle foar jo:

Mark Jongedijk, direkteur fan bestjoer
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, frije ferkeap
anja@slaapschepen.nl

Martina Zijlstra, frije tiidferkeap
martina@slaapschepen.nl

Marlous Stock, ferkeap
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, operaasjes
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, boekhâlden
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webûntwikkeling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / ynhâldbehearder
carina@slaapschepen.nl

SailingShips.nl

Gietende oprit 3b
8912 AL Ljouwert

Telefoan 0517-20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl