oer

ZeilendeSchepen.nl is in unôfhinklik boekje foar charterskippen. Wy hawwe it grutste oanbod fan skippen lânbou en kinne dêrmei de meast gaadlike skip foar elke oanfraach oanbiede. As jo ​​mei ús biede, betelje jo deselde fêste prijs lykas oars. Begûn mei de beste advys. Us meiwurkers binne tillefoan beskikber fia 8.30 oant 17.00 oeren alle dagen. Se binne bliid om jo te helpen mei har ekspertlike kennis by it sykjen fan in gaadlik skip en binne lokkich om jo oer de mannichte mooglikheden te ynformearjen.

ZeilendeSchepen.nl is in dochterûndernimming fan Slaapschepen BV. It bedriuw begon 15 jierren lyn yn Frjentsjer en hat de jierren hinne groeid yn in sterke, betroubere partner yn 'e sittende wrâld. Sûnt 2018 leit it kantoar oan de Tsjaerderdyk 36 yn Wurdum.

Wy wolle graach ús foarstelle foar jo:

Mark Jongedijk, direkteur
info@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, frije ferkeap
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van der Pol, ferkeapetrekke
ingrid@slaapschepen.nl

Marlous Stock, ferkeap
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simons, ferkeap
louise@slaapschepen.nl

Titia Huisman, boekhâlden
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webûntwikkeling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / ynhâldbehear
carina@slaapschepen.nl

SailingShips.nl

Tsjaerderdyk 36
9088 CC Wurdum

Tillefoan 0517 - 20 10 23
www.zeilendeschepen.nl
info@zeilendeschepen.nl